Jaguar Land Rover, 32 farklı ülkenin bağlı olduğu Avrupa Distribütörleri Bölgesi için, distribütörlerin; satış, pazarlama, satış sonrası hizmetler, müşteri ilişkileri, bayi geliştirme ve eğitim fonksiyonlarında 50’ye yakın kritik başarı faktörünün ölçüldüğü bir değerlendirmenin sonuçlarını açıkladı. Buna göre Borusan Otomotiv, Jaguar Land Rover’ın Avrupa Bölgesi’ndeki En İyi Distribütör’ü olurken, En İyi Pazarlama ve En İyi Satış ödüllerinin de sahibi oldu.

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik konuyla ilgili; “Üreticimizin gerçekleştirdiği değerlendirme sonuçlarında en yüksek puanı alarak En İyi Distribütör seçilmiş olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Tiftik, “Pazarlama ve satış alanlarında da bağlı olduğumuz bölge içerisinde en iyi performansa imza atmış olmamız ve
çabalarımızın bu değerli ödüllerle teyit edilmesi bizler için ayrı bir mutluluk ve motivasyon kaynağı. Borusan Otomotiv Grubu olarak markalarımızın gerektirdiği üstün hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla aldığımız ödüller bizleri bir kez daha gururlandırmıştır. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.