Opel PSA bünyesine girdiğinde muhtemelen tüm tarihinin en güçlü konumuna yükseldi. Devasa GM bünyesindeki küçük bir Avrupalı üreticiyken, bir anda PSA bünyesindeki en büyük oyunculardan biri konumuna yükseldi. anlayacağınız Opel’in önemi hiç olmadığı kadar büyük. Dahası PSA güç kazanmak için para harcamaktan da korkmuyor. Bu nedenle hafif ticari araçlarında binek araçlar için geliştirilen pahalı altyapıları kullanmaktan da çekinmiyor.

En son haber en önce verelim; Opel Combo ülkemizde satışa sunuldu. Güncel fiyatlar için aşağıdaki linki kullanmanız çok daha net sonuçlar doğuracağı için fiyat kısmını size bırakıyoruz. Donanımlar konusundaysa yazılması gerekenler var. Öyle ki Opel ticari araç sınırlarını tekrar belirliyor; özellikle de güvenlik donanımları konusunda. Çoğu rakibi 2 havayastığıyla yetinirken Combo’da 6 havayastığı ve aktif şerit takip asistanı standart donanımda. Hatta manuel şanzımanla satın aldığınızda baz donanımlı Combo ısıtmalı direksiyon simidiyle geliyor. Üst donanımlar ise anahtarsız girişten kapaktan bağımsız açılan arka cama ve bir sürü saklama alanına kadar bir dizi yeniliğe sahip.

Yeni Opel Combo fiyat listesi için tıklayın.

opel combo yeni kasa 2018

EMP2, tıpkı bir kaç gün önce tanıtılan Citroen Berlingo gibi Opel Combo’nun da en önemli çekim noktası. Bu altyapı sayesinde Combo neredeyse abartılı boyutlara sahip. Standart versiyonun boyu 4,45 metre ki bu çok da ilginç değil. Fakat 2,78 metrelik aks mesafesi orta sınıf üyelerini andırır cinsten. Dahası bu standart versiyon, bir de uzun şasili versiyon var: 4,75 metrelik boyu ve 2,97 metrelik aks mesafesiyle bu versiyon ilginç bir boyutlandırmaya sahip.

opel combo yeni kasa 2018

Combo ya da buradaki versiyonuyla Combo Life, hem uzun hem de standart versiyonda 5 ya da 7 koltuklu olarak satın alınabilecek. bu koltuklar tek tek ayarlanabilen veya sökülebilen koltuklar, yani değişkenlik anlamında bolca seçenek mümkün olabilecek. Alan sunumları konusunda konuşmak için erken ama standart versiyonun 5 koltuklu kullanımda sunacağı 597 litrelik hacim gayet iyi bir değer. daha fazlasını isteyenler, uzun asili versiyonu 5 koltuklu olarak kullanıp 850 litrelik abartılı bagaj hacminin keyfini sürebilir.

opel combo yeni kasa 2018

Combo’nun kokpiti Berlingo’dan neredeyse tamamen farklı. Ne yazık tek ortak parça kullanımı orta konsolda ve bu da bir hayli dikkat çekiyor. Combo’da Opel daha uzun bir vites konsoluyla sürücü ve yolcuyu tamamen ayırmış, bunun dışında direksiyon simidi, gösterge tablosu gibi parçalar Opel’e özgü. 8 inçlik kapasitif dokunmatik ekran üst donanımlarla birlikte gelecek.

Motor seçeneklerinin tamamı PSA imzalı: 1,2 litrelik benzinli motor ve 1,5 litrelik dizel motor iki farklı keyfe seslenecek. 1,5 litrelik dizel motor 130 HP güç ve 300 Nm tork üreten versiyonunda 8 vitesli EAT8 otomatik şanzımanla birlikte alınabilecek.

opel combo yeni kasa 2018 opel combo yeni kasa 2018 opel combo yeni kasa 2018 opel combo yeni kasa 2018