SUV’lar seviliyor ve sevilenler de yüceltiliyor. Hal bölle olunca SUV yenilikleri de büyük önem taşıyor. Yine de Hyundai Bayon’un makyajı bunun bile üzerinde tutulabilir. Çünkü o İzmitli.

Bayon’un makyajında Hyundai aslında gayet tahmin edilebilir bir yol izlemiş. Basit bir şekilde modelin ilk tanıtımında düz bir plastikle kapatılan iki gündün farının arası, tıpkı Staria’da olduğu gibi ışık şeridine dönüştürülmüş, ön tampon da farlarla daha bütün olacak şekilde yenilenmiş. Arka tarafta yenilik tamponun tasarımıyla sınırlı, bunun üzerine yeni jantlar ve yeni gövde renkleri eklenmiş.

İç mekandaysa bu kadar bile yenilik yok. 10,25 inçlik bilgi-eğlence sistemi artık standart donanıma dahil edilmiş, ön ve arka koltuklar için de birer tane C tipi USB portu eklenmiş. A tipi USB portuysa hala veri transferi için yani telefonunuzu bilgi-eğlence sistemine bağlamak için kullanılmaya devam ediyor.

Motor seçenekleri ya da diğer yürüyen aksam elemanlarında bir yenilik varsa da henüz açıklanmamış ama i20’nin makyajından hareketle bildiğimiz gibi kalacakları düşünülebilir.