Uzun süredir Mitsubishi’nin binek araçlarıyla çok ilgilenmemiş olabilirsiniz ama arazi araçları her zaman ilgi çekicidir. Outlander için tam olarak arazi aracı demek doğru olmasa da yine de maceracı bir Mitsubishi en azından ilgiyi hak ediyor. Bu nedenle makyajla nelerin değiştiğine bakabiliriz.

Değişikliklerin en önemlisi modifiye mağazasından alınmış gibi duran beyaz camlı stop lambalarının kırmızı olanlarla değiştirilmesi. Bunun dışında burun tasarımında da modelin daha göze batar ve daha albenili olmasını sağlayacak değişiklikler yapılmış. Özellikle bumerang şekilli krom parçalar Outlander’ın daha alımlı hale gelmesini sağlamış. İç mekandaki değişiklikler daha sınırlı. Direksiyon simidi hafifçe değiştirilmiş ve kokpitin genel kalite algısı da geliştirilmiş.

Mitsubishi SUV’unun tekniinde de küçük oynamalar yapmış. Süspansiyon sistemi ve direksiyon yazılımı elden geçirilmiş, titreşim ve ses seviyeleri azaltılmış, hatta şasi burulmazlığı da arttırılmış. Mitsubishi mühendisleri Outlander’ın daha kaliteli sürüş sunması için 100 mühendislik çözümünü kullanıma sokmuş.

Makyajlı Outlander yılın ikinci yarısından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Makyaj öncesi Mitsubishi Outlander’ın Toyota RAV-4’le karşılaştırması için tıklayın.

2016 makyajlı mitsubishi outlander 2016 makyajlı mitsubishi outlander 2016 makyajlı mitsubishi outlander 2016 makyajlı mitsubishi outlander 2016 makyajlı mitsubishi outlander